HAKKIMIZDA

TAM OTOMATİK

Neden Son Model?

Reklam ajanslarının ürettikleri işin mecrasına göre nitelendirildiği yıllar geride kaldı.
Biz de o zamanlarda kurulduk ama artık ne sadece “digital” ne de sadece “offline” bir ajansız.
Son 5 yıldır en önem verdiğimiz konu markalarımızın ve insanların problemlerine mecradan mecraya yayılabilen yaratıcı çözümler üretmek.
“Yeni olan ne?” diye sorduğumuz ve cevabını aradığımız her gün bizi ve markalarımızı yeni yerlere götürüyor.
Reklamcılık nereye gidiyorsa biz onun peşindeyiz ve ürettiğimiz her işte yenileniyoruz.
Bu yüzden kendimize “Son Model Reklam Ajansı” diyoruz.

TAM OTOMATİK

Nasıl Çalışır?

İsmimiz bir fikir veriyordur ama özetlemek gerekirse markalarımız için tıkır tıkır çalışan işler üretiyor, hizmetler sunuyoruz. Aşağıda gördüğünüz her adımda çevik, yaratıcı ve samimi olduğumuzu bizimle çalışmaya başladığınızda eminiz göreceksiniz. Çünkü biz bunu çok duyuyoruz.

Brief

Probleminizi tanımlamak için önce sizi çok iyi anlamamız gerekiyor. Anlamadıysak tekrar tekrar soruyoruz. Aklımıza yatmayan yerler varsa soru işaretlerimizi paylaşıyoruz.

Strateji Sunumu

Müşterileriniz markanızdan ve iletişiminizden ne kadar haberdar ve kafalarında ne var? Aksiyona geçmeden önce hangi yolda nasıl ilerleyeceğimiz konusunda cevaplarla geliyoruz.  

Yaratıcı Çözümler Sunumu

Genlerimizde dijital var ama mecra takıntılı değiliz. Bu aşamada en çok kafa yorduğumuz şey yaratıcı fikri markanın tüm bileşenleri ile doğru bir şekilde buluşturmak.

Kampanya & Süreç Yönetimi

Bir sosyal medya postuna gelen yorumlar veya dört bir yere yayılmış entegre kampanya. Markalarımızın tüm iletişiminde proje yönetimi ekibimiz süreçleri kontrol altında tutuyor.

Haftalık Toplantılar

Her markamızla her hafta gündemimizi belirlediğimiz toplantılar yaparız. İletişimi sıcak tutmayı, arayı açmamayı çok önemseriz. Gerektiğinde hemen atlayıp gitmeyi, misafir etmeyi severiz. 

Aylık Raporlama ve Analiz

Tüm yaptıklarımızın sonuçlarını takip ediyoruz. İletişimimizde ne eksik ne doğru, pazarda durum ne düzenli olarak markalarımızı bilgilendiriyoruz. Buradan aldığımız sonuçlar bir sonraki adımı getiriyor.

GURUR VEREN

MARKALARIMIZ

MUTLULUK VEREN

ÖDÜLLERİMİZ

Ajans ve ekip olarak bugüne kadar Türkiye’deki başarılı işleri ödüllendiren tüm yarışmalarda ödüller aldık, dereceye girdik. Ödül için iş yapmaktan çok yaptığımız iş ödüllük olsun istiyoruz.