Nasıl Çalışıyoruz?

Yaratmanın saati günü olmaz ama biz hafta içi 9.30 – 18.30 arası ajanstayız. Tabii zaman zaman yoğun dönemlerimiz, mesailer de oluyor.

Pazartesileri Tam Otomatik kahvaltıda. Biz o meşhur pazartesi sendromlarını kahvaltıyla atlatıyoruz. Kahvaltıları Selime abla hazırlıyor. Öğle yemeklerini de.
Yani menüde hep lezzetli anne yemekleri oluyor. Bütün hafta fikir peşinde koşarken yorulan ekip, cumaları happy hour’da coşuyor.

E bizde durum böyle.

Sen de sevdiysen gel çalış bizce.

Kimi Arıyoruz?

adidas Türkiye, Bebeto, adidas Runners İstanbul, Mitsubishi Türkiye, TÜSİAD – Bu Gençlikte İş Var, Evofone, İzmir Tanıtım Vakfı, Trend Micro ve tüm markalarımız için ajans deneyimli reklam yazarı arıyoruz.

Aradığımız özellikler;
Yaratıcı reklam metni ve çeşitli dijital mecralara uyarlama tecrübesi
popüler olana hakim, hızlı üretim kabiliyeti
farklı disiplinlerdeki ekip üyeleriyle uyumlu çalışabilme
dijital merkezli 360 derece fikirleri ve sloganları üretebilme
dijital dünyadaki yenilikleri takip etme
Türkçe ve İngilizceyi düzgün yazması ve konuşabilmesi
2-5 yıl arası veya daha fazla sene reklam ajansı deneyimi olması

“Tamamdır bu benim işte!” diyen arkadaşların özgeçmişini, portfolyosunu ve talep edeceği maaş aralığını belirttiği (lütfen 🙂 başvuruları kariyer@tamotomatik.com adresimize REF:YAZAR İş Başvuru başlığıyla/subjectiyle bekliyoruz.

Başvurmayı düşünen Reklam Yazarı arkadaşlar için not: https://bigumigu.com/haber/bigumigu-reklam-ve-pazarlama-sektoru-gelir-arastirmasi-2017-sonuclar-3-4/ adresindeki verileri de dikkate alarak 1 yıl boyunca geçerli olacak maaş teklifinde bulunuyoruz.

Başvur